Kontakt

Kontaktuppgifter

Hör gärna av dig till oss! Alla frågor är bra frågor och vi tar gärna emot dina synpunkter, stora som små.

Adress

Kvarnbacksvägen 6, 592 41 Vadstena

Telefon

0143-298 00

E-post

Konsumentkontakt

För beställningar och frågor gällande vårt sortiment för dagligvaruhandeln är du välkommen att kontakta vår ordermottagning.

MAILA ORDERMOTTAGNING

Våra medarbetare

Pehr Salomonsson, VD
pehr.salomonsson@lecora.se
Direktnr: 0143-298 17
Mobilnr: 070-540 43 28

Ingrid Lundgren, QA
ingrid.lundgren@lecora.se
Direktnr: 0143-298 14

Daniel Sjöö, Operativ inköpare
daniel.sjoo@lecora.se
Direktnr: 0143-298 02
Mobilnr: 076-807 24 55

Sofia Berzelius, Ekonomichef / HR
sofia.berzelius@lecora.se
Direktnr: 0143-298 03
Mobilnr: 070-540 43 29

Annelie Lindgren, Koordinator
annelie.lindgren@lecora.se
Direktnr: 0143-298 15

Patrik Stenlundh, Tekniker
patrik.stenlundh@lecora.se
Direktnr: 0143-298 00

Josip Bociluk, Tekniker
josip.bociluk@lecora.se
Direktnr: 0143-298 09
Mobilnr: 073-722 64 79

Alexander Andersson, Lager
lager@lecora.se
Direktnr: 0143-298 06

Robin Häggberg, Driftchef
robin.haggberg@lecora.se
Direktnr: 0143-298 04
Mobilnr: 070-853 89 30

Jennie Andersson, Administration/order/logistik
jennie.andersson@lecora.se
Direktnr: 0143-298 00

Samarbetspartner

Kontakt

Kontakta Orkla Foodsolutions angående försäljning och frågor kring sortimentet rörande storhushåll.

Order

order@lecora.se
0143-298 00

Kundservice

Säljkontakt